Idealne prezenty świąteczne dla syna

1. Zestaw Lego City Straż Pożarna

Niezwykle rozbudowany zestaw składający się z ponad 766 elementów. W jego skład wchodzi niezwykle realistycznie odwzorowane modele wozów strażackich, a także płonącego budynku, oraz wiele warty uwagi akcesoriów i minifigurek. Do kompletu dołączona jest pełna instrukcja budowania. Całość skierowana jest wyłącznie do osób powyżej 7 roku życia i ma wymiary wynoszące 30 cm wysokości, 32 cm głębokości, a także 34 cm szerokości. Idealny prezent dla każdego młodego fana klocków lego.

2. Zestaw Lego City Szpital

W komplecie mamy do dyspozycji dość dobrze dopracowany model szpitalu z wieloma wartymi uwagi pomieszczeniami. Ponadto znajdziemy w nim karetkę, płytki drogowe, helikopter ratunkowy, a także aż 12 minifigurek, z czego 4 ze słynnego serialu telewizyjnego Lego City Adventures. Do zestawu dołączona została skompletowana instrukcja budowania, oraz cyfrowy przewodnik dostępny w bezpłatnej aplikacji na smartfony i tablety. Dzięki zabawce dzieci znajdą się w samym środku wydarzeń ze swojego ulubionego świata lego i dzięki temu będą mogły przeżyć niezapomniane przygody. W sposób wręcz perfekcyjny zestaw łączy się z innymi. Przeznaczony jest on wyłącznie do dzieci powyżej 7 roku życia.

3. Zestaw Lego Star Wars Ostateczny pojedynek na Gwieździe Śmierci

Dzięki kompletowi dzieci będą mogły odegrać kultową scenę z 6 epizodu gwiezdnej sagi. Zestaw cechuje niezwykła szczegółowość, bowiem posiada on wiele niezwykle dopracowanych detali, oraz funkcji. Zaliczamy do nich przede wszystkim zapadający się mostek, realistycznie odwzorowany rdzeń reaktora, obrotowy tron, spadające schody, oraz możliwość wyrzucenia minifigurki w górę za pomocą mistycznej “mocy”. Ponadto otrzymamy aż pięć postaci, w tym Luke’a Skywalkera, Dartha Vadera, Imperatora Palpatine’a, a także dwóch imperialnych strażników uzbrojonych w piki mocy. Oczywiście nie mogło zabraknąć szczegółowej instrukcji budowania i wielu ciekawych akcesoriów rozbudowujących zabawę. Zakup kompletu na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę.

 

Posts Tagged with…